Найкраща кулінарна книг& (Paperback)

Найкраща кулінарна книг& By Єва Зе&#10 Cover Image

Найкраща кулінарна книг& (Paperback)

$43.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Практика приготування та вживання порошкоподібного чаю була вперше популяризована понад 900 років тому китайськими дзен-буддистськими ченцями. Таким чином, традиційне приготування матчу є ритуальним і медитативним за своєю природою, вимагає звичайних інструментів і ретельного покрокового процесу.


В 11 столітті цей ритуал поділили з японцями, які з тих пір готують і потягують пінний чайний напій. Навіть коли порошкоподібний чай втратив популярність в інших частинах Східної Азії, він незмінно зберігав свою популярність в японській культурі. У нинішньому столітті кухарі знаходять креативні способи та методи, щоб включити матчу в рецепти їжі Якщо ви фанат матчу або хочете включити цей суперпродукт у свій раціон, тоді ця кулінарна книга для вас


Найкраща кулінарна книга матча містить понад 100 смачних і корисних рецептів, включаючи сніданки, закуски, десерти та напої. У цій кулінарній книзі знайдеться щось для кожного від млинців і смузі-боулів до морозива з матчі та тортів.


Матчу відомий багатьма перевагами для здоров'я, зокрема високим вмістом антиоксидантів і сприяє розслабленню та зосередженості. З цією кулінарною книгою ви не тільки насолодитесь чудовим смаком матчі, але й пожнете користь для здоров'я, яка приходить із нею.

Усі рецепти в цій кулінарній книзі прості у виконанні та містять прості інгредієнти, які можна знайти у вашому місцевому продуктовому магазині або в Інтернеті. Незалежно від того, чи ви досвідчений шеф-кухар, чи новачок на кухні, у цій кулінарній книзі є все необхідне для приготування смачних і корисних ласощів з матчі.

Ось 100 чудових рецептів. Приємного вам приготування разом з Matcha

Product Details ISBN: 9781835313794
ISBN-10: 1835313795
Publisher: Not Avail
Publication Date: July 10th, 2023
Pages: 252
Language: Ukrainian