Galutinis Matcha Kucharską (Paperback)

Galutinis Matcha Kucharską By Arvydas Jurkevičius Cover Image

Galutinis Matcha Kucharską (Paperback)

$44.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Arbatos miltelių ruosimo ir gerimo praktika pirmą kartą buvo ispopuliarinta daugiau nei pries 900 metų Kinijos dzenbudistų vienuolių. Todel tradicinis Matcha ruosimas is prigimties yra ritualinis ir meditacinis, reikalaujantis įprastų įrankių ir kruopstaus zingsnis po zingsnio proceso.


XI amziuje siuo ritualu buvo dalijamasi su japonais, kurie nuo tada ruosia ir gurksnoja putojantį arbatos gerimą. Net kai arbatos milteliai prarado populiarumą kitose Rytų Azijos dalyse, ji nuolat islaike savo svarbą Japonijos kultūroje. Siame amziuje meistrai virejai randa kūrybiskų būdų ir metodų, kaip įtraukti matchą į maisto receptus Jei esate matcha gerbejas arba norite įtraukti sį supermaistą į savo mitybą, si kulinarijos knyga kaip tik jums

"Galutinis Matcha Kucharską " yra daugiau nei 100 skanių ir sveikų receptų, įskaitant pusryčius, uzkandzius, desertus ir gerimus. Nuo matcha blynų ir kokteilių dubenelių iki matcha ledų ir pyragų - sioje kulinarijos knygoje rasite ką nors kiekvienam.


Matcha yra zinoma del daugybes naudos sveikatai, įskaitant daug antioksidantų ir skatina atsipalaiduoti bei susikaupti. Naudodami sią kulinarijos knygą galesite

9

ne tik megautis skaniu matcha skoniu, bet ir gauti naudos sveikatai, kurią ji teikia.

Visus sioje kulinarineje knygoje pateiktus receptus lengva sekti ir naudoti paprastus ingredientus, kuriuos galite rasti vietineje bakalejos parduotuveje arba internete. Nesvarbu, ar esate patyręs virejas, ar pradedantysis virtuveje, sioje kulinarijos knygoje yra viskas, ko reikia skaniems ir sveikiems matcha skanestams sukurti.

Čia yra 100 nuostabių receptų. Laimingo gaminimo su Matcha

Product Details ISBN: 9781835315163
ISBN-10: 183531516X
Publisher: Arvydas Jurkevičius
Publication Date: July 11th, 2023
Pages: 248
Language: Lithuanian