Niesamowite Niskotluszczowy KsiĄŻka Kucharska (Paperback)

Niesamowite Niskotluszczowy KsiĄŻka Kucharska By Dina Lewandowski Cover Image

Niesamowite Niskotluszczowy KsiĄŻka Kucharska (Paperback)

$44.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Dieta niskotluszczowa to taka, kt ra ogranicza tluszcze, a często także tluszcze nasycone i cholesterol. Diety niskotluszczowe mają na celu ograniczenie występowania takich schorzeń jak choroby serca i otylośc. W odchudzaniu dzialają podobnie do diety niskowęglowodanowej, ponieważ sklad makroskladnik w nie determinuje sukcesu w odchudzaniu. Tluszcz dostarcza dziewięc kalorii na gram, podczas gdy węglowodany i bialko dostarczają cztery kalorie na gram. Instytut Medycyny zaleca ograniczenie spożycia tluszcz w do 35% wszystkich kalorii, aby kontrolowac spożycie tluszcz w nasyconych.


  • Chociaż tluszcz jest istotną częścią diety czlowieka, istnieją "dobre tluszcze" i "zle tluszcze". Znajomośc r żnicy może pom c osobie w dokonywaniu świadomych wybor w dotyczących posilk w.
  • Jeśli stosujesz zdrową, zbilansowaną dietę, ograniczanie spożycia tluszczu jest na og l niepotrzebne. Jednak w pewnych okolicznościach ograniczenie tluszczu w diecie może byc korzystne.

Na przyklad, diety niskotluszczowe są zalecane, jeśli dochodzisz do siebie po operacji woreczka ż lciowego lub masz chorobę woreczka ż lciowego lub trzustki.

Diety niskotluszczowe mogą r wnież zapobiegac zgadze, zmniejszac wagę i poprawiac poziom cholesterolu

Product Details ISBN: 9781837622122
ISBN-10: 1837622124
Publisher: Dina Lewandowski
Publication Date: August 15th, 2022
Pages: 244
Language: Polish